Yeni yıla 5 kala yine yapacağını yaptı!
07.12.2013 23:36

 

MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki sansasyon yaratan ünlü şarkıcı Miley Cyrus, yeni yıla girmeye kısa bir zaman kala bu kez aynı dansı yılbaşının simgesi Noel Baba ile tekrarladı.

 

Los Angeles'ta KIIS FM tarafından düzenlenen yeni yıl partisine Miley Cyrus damgasını vurdu. Bu kez MTV töreninde yaptığı dansı Robin Thicke ile yapan Cyrus, her zamanki sansasyonel çizgisinden sapmadığını gösterdi. 

 

Her zamanki klasik sahne kıyafeti olan derin dekolteli mayosuyla sahne alan Miley Cyrus, en çılgın şovlarından birine daha imza atmış oldu. Yıl boyunca sürekli isminden söz ettiren Cyrus, Wrecking Ball adlı şarkısının video klibinde de çırılçıplak bir balyoza oturup onu yalamıştı.

 

MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreninde sahneye çıkıp esrarlı sigara içen Cyrus, ''Seyirciye jest yapmak istedim'' şeklinde tuhaf bir açıklamada bulunmuştu. Yaptıklarının kendini bağladığını ve kimseyi ilgilendirmediğini sık sık yineleyen Miley Cyrus'un babası ünlü şarkıcı Billy Ray Cyrus da kızının davranışlarını olumlu karşılıyor.

 

Snead O'Connor ve oyuncu Jennifer Lawrence'dan sert tepkiler alan Cyrus, sık sık seksiliği öne çıkararak müziğiyle değil bu yönüyle gündeme geldiği eleştirisiyle karşılaşıyor.

 

Cyrus, bu davranışları nedeniyle nişanlısı aktör Liam Hemsworth tarafından da terk edildi. Miley Cyrus, tüm bunlara karşın milyonlarca adet satılan albümleriyle müzik dünyasının en çok kazanan şarkıcıları arasında yer alıyor. Şov dünyasına çocuk kanalı Disney Channel ile başlayan Cyrus, 21 yaşında.