One Direction hayranları bu habere üzülecek!
09.12.2013 23:00

 

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı bulunan One Direction topluluğundan dağılma sinyali geldi. Topluluğun en gözde üyesi Harry Styles'ın gelecek yıl topluluktan ayrılmayı düşündüğü belirtildi.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, Midnight Memories adlı albümün başarısının ardından Harry Styles, artık kendi albümünü yapmak için harekete geçti. 19 yaşındaki şarkıcının, One Direction topluluğundaki arkadaşları Liam Payne, Zayn Malik, Niall Horan ve Louis Tomlinson'dan ayrı olarak müzik kariyerini sürdürmeye hazırlandığı da gelen haberler arasında yer aldı.  

 

Şarkıcının solo albüm yapma isteği daha önce de bilinirken, daha ileri giden nokta ise Styles'ın daha önce sadece solo albüm isterken artık topluluktan ayrılma düşüncesini de kafasında tartmaya başlaması oldu. 

 

Harry Styles'ın sözcüsü ise ünlü şarkıcının solo albüm yapacağı haberlerini henüz doğrulamadı.

 

Styles, özellikle 2013 yılı boyunca topluluğun önünde yer aldı ve her yönden isminden çok söz ettirdi. Topluluğun diğer üyelerinden bir adım öne geçen Styles'ın özel yaşamındaki çalkantılar da bitmiyor. 19 yaşına karşın hayatından şimdiden çok sayıda kadın geçen Styles, şarkıcı Taylor Swift ve model Poppy Delevigne'nin ardından Kim Kardashian'ın kızkardeşi Kendall Jenner ile birlikte olmaya başladı.