Muppets aranıyor!
12.09.2014 21:46

 

Disney filmi Muppets Aranıyor aralarında Berlin, Madrid, Dublin ve Londra’nın da bulunduğu Avrupa’nın en heyecan verici bazı yerlerindeki büyük sinemalarda kapalı gişe oynayan tüm Muppets üyelerini bir dünya turuna çıkarıyor. 

 

İzleyiciyle 21 Mart 2014 tarihinde buluşacak olan Muppets Aranıyor filminde kargaşa, kuklaların peşini uzak diyarlarda da bırakmayacak ve kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit’e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais tarafından resmedilen sağ kolu, İki Numara lakaplı Dominic’in başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde bulacak.

 

Filmde Tina Fey cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya rolünde karşımıza çıkıyor. Ty Burrell ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon’u canlandırıyor.  Disney filmi “Muppets Aranıyor” yönetmeni, James Bobin. Filmin yapımcılığını ise David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor. Senaryo, Bobin ve aynı zamanda John Scotti ile birlikte baş yapımcılığı üstlenen Nicholas Stoller’a ait. Muppets Aranıyor’un müziklerini Oscar ödüllü şarkı yazarı Bret McKenzie yaptı. 


Yönetmen: James Bobin

 

Yapımcılar: David Hoberman ve Todd Lieberman

 

Baş Yapımcılar: Nicholas Stoller, John Scotti

 

Senaryo: James Bobin, Nicholas Stoller