Paul Walker ile ilgili şaşırtan gerçek!
10.12.2013 20:34

 

Arkadaşıyla geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, Hızlı ve Öfkeli-Fast and Furious serisinin ünlü oyuncusu Paul Walker ile ilgili şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, Paul Walker ile yapımcı arkadaşı Brandon Birtell, bir dönem evsizdi ve üniversite yıllarında sokaklarda yaşamak zorunda kaldı. Gerçek, Walker'ın okul yıllarında Shelter isimli bir belgesel çeken Ken Williams tarafından açıklandı.

 

Belgeselde Walker ve Birtell'ın yanı sıra sokaklarda yaşayan başka gençlerin de konu edildiğini anlatan Williams, "Belgeselde Brandon, kendisinin otomobillerde uyuduğunu, paralarının kiraya yetmediğini, karınlarını zor doyurduklarını anlatıyor'' dedi.  

 

Walker ile Birtell'ın belgeselde sokaklarda yaşamanın büyük risklerinin, hatta ölüm tehlikesinin bulunduğunu aktardıklarını belirten Williams, Paul Walker'ın California'da deniz biyolojisi dalında üniversite eğitim görürken o bölgede sokaklarda yaşam sürdürdüğünü dile getirdi.

 

Shelter adlı belgeselin 2009 yılında 12 ay boyunca çekildiğini ifade eden Ken Williams, daha sonra Paul Walker'ın şansının güldüğünü ve önce modellik, sonra aktörlükle sektöre girdiğini söyledi. Williams, ''Paul sürekli arkadaşlarını düşünen, bencillikten arınmış bir insandı'' diyerek ünlü aktörden övgüyle söz etti.