Justin Bieber'dan bu kez örnek davranış!
10.12.2013 20:52


Sık sık yarattığı sansasyonlarla gündeme gelen Justin Bieber, bu kez örnek davranışıyla gündeme geldi. Bieber, tarihinin en büyük felaketiyle sarsılan Filipinler'i ziyaret etti.

 

Bu ziyareti gerçekleştirmek için konserlerine bir süre ara veren 19 yaşındaki genç şarkıcı, önce başkent Manila'ya geldi ve daha sonra özel bir jetle Tacloban'a geçti. Haiyan Tayfunu kurbanları için Filipinler'de bir konser de veren Bieber, sosyal medya aracılığıyla tayfundan zarar görenler için açılan kampanyalara yardımda bulunmaları için hayranlarına da çağrıda bulundu.

 

 

                                     

 

 

Bieber, hayranlarından, bir video aracılığıyla, "Herkesin bildiği gibi dünyanın en iyi hayranlarına sahibim. Filipinler için bağışta bulunacak olan hayranlarımdan bazıları kayıt stüdyosunda benimle tanışma ve sohbet etme şansına sahip olacak'' sözleriyle bağış yapmalarını istedi. 

 

Justin Bieber, Tacloban ziyaretinde de çocuklarla sohbet etti, onlara kitap ve oyuncaklar armağan etti. Tayfundan kurtulan bir grup çocuğa moral vermek için onlarla basketbol oynayan Bieber, çocuklardan ve gençlerden büyük ilgi gördü.