TV'de Bu Akşam
11.12.2013 16:45

20:00
Vicdan
KANAL D


Yeni evine taşınan Keriman, Yunus’tan köşe bucak kaçmaya başlar. Keriman’ın ablası Esma, eski sevgilileri bir araya getirmek için türlü türlü planlar yapar. Bu sırada bütün mahalleli dört bir koldan İbo’yu ararlar. İbo’nun ortalarda olmaması başta annesi olmak üzere herkesi merak içinde bırakır. Gelişen olaylar sonucunda Keriman, istemeden de olsa Yunus’un nişanlısıyla aynı ortamda bulunmak zorunda kalır. Bütün bunlar olurken Ati, kameraya çekilen görüntülerin peşindedir.

 

 

 

22:00
Merhamet
KANAL D


İz üzerinde olan Atıf ve Sermet, Fırat’ı kurtarmak için birbirleriyle yarış halindedir. Narin ve Deniz, Şadiye’yi alıp evlerine götürürken Recep gelir ve hiç beklemediği bir şiddette Deniz’in hışmına uğrar. Narin, Şadiye’ye olan tüm kızgınlığına rağmen kardeşinin kendi evinden gelinliği ile çıkmasında ısrar eder. Fırat yaşadıklarından büyük dersler çıkarmış olarak Narin’in yanına gider ve olanı biteni hiçbir şey saklamadan anlatır.

 

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR


Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

 

20:00
Muhteşem Yüzyıl
STAR


Mustafa’nın askeriyle birlikte payitahta geldiğini öğrenen Süleyman beyninden vurulmuşa döner. Bu durumun tek bir açıklaması vardır; İsyan... Süleyman yeniçeri ağasına kesin bir emir verir. Ne pahasına olursa olsun Mustafa İstanbul’a girmeyecektir. Mustafa’ya kurulan tuzağı haber alan Atmaca, şehzadeyi durdurmak için yola çıkar. Ancak Rüstem tarafından pusuya düşürülür. Cihangir ise tüm bunların arkasında Rüstem’in olduğuna emindir.

 

 

 

23:30
Ben de Özledim
STAR


Ekip hep birlikte yeni dizilerinin ilk bölümünü izlemeye gider. Yeni işin heyecanı içindedir herkes. Ancak beklemedikleri bir sürprizle karşılarlar. İşler, felaket dominosu gibi birbiri ardına kötü gitmeye başlar. Ali evini, Serkan ise teknesini kaybetme noktasına gelir. Ellerinde yalnızca yapımcıları Şenol'dan aldıkları para kalmıştır. Ekip her şeye sıfırdan başlayarak yeni bir hayat kurmaya karar verir.

 

 

 

20:00
Sevdaluk
SHOW TV


Çamlıhemşin’in Şenyuva Köyü, her yıl düzenlenen müzik festivalinin heyecanı içindedir. Bir yandan Ali İhsan’ın dedesine hürmeten köye dikilen heykelin açılışı, bir yandan festivalin organizasyon hazırlığı, Şenyuva’nın durağanlığını bozmaktadır. Muhtar’ın eşi Hilmiye, kavuşamamış iki eski sevdalıyı, Ali İhsan ve Adalet’i bir araya getirmek için ant içer. Bu arada, yıllar evvel ailesini ve köyünü terk eden Hayati’nin oğlu Orhan, festival bahanesiyle solisti olduğu müzik grupla birlikte İngiltere’den gelir. Teyzesi Adalet’in pansiyonuna yerleşen Orhan, yıllar içinde edindiği punk tarzıyla kimliğini gizlemeye çalışsa da Adalet’in dikkatinden kaçamaz. Köyün huzurunu allak bullak edecek tek misafir Orhan değildir aslında... Tam da festival zamanı baba topraklarını ziyaret etme bahanesiyle köye gelen ve Adalet’in pansiyonuna yerleşen alımlı yabancı Denise, samimi ve sıcak tavırlarıyla çarçabuk kendini sevdirir. Köylülerin Ali İhsan ve Adalet’i bir araya getirme çabaları festival sırasında dönüm noktasına ulaşır.

 

 

 

23:45
Güldür Güldür
SHOW TV


Gizlice evden çıkıp bir fastfood restoranına giden Yeter ve Mustafa'yı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Oyuncu Bilal, rol aldığı dizinin yönetmeni, başrol oyuncusu ve senaristi Bahadır'ın doğum gününün kutlandığı bar kapısında neler yaşayacak? Üniversite öğrencisi İbrahim, kendisine sevgili gibi değil anne gibi davranan Mehtap'tan ayrılabilecek mi? Bir şirkette çalışan Bilal, Mehtap ve İbrahim'le patronları Şevket arasında neler oluyor? Şevket, Yeter ve Dilek, Yünlü Mü Giysem yarışmasına jüri üyesi olursa neler yaşanır? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 

 

 

20:00
Doksanlar
ATV


Hiç beklenmedik bir anda kalp krizi geçiren Nuri, tüm sevenlerini telaşlandırır. Mahalleye giren bir ambulans mahalleliyi ayağa kaldırırken, Nuri’nin durumu merak konusudur. Kalp krizi geçiren Nuri’yi çok zor günler beklemektedir. Öte yandan bu durumu Mustafa dededen saklamak her zamanki gibi Nuri’nin kardeşi Bekir ve ailesine düşer. Özlem ve Atilla’yı bir araya getirmeye çalışan arkadaşları, yine büyük bir plan yapar. Özlem’i kıskanan Atilla’nın tüm mahallenin ortasında Görkem hocayı dövmesi, görenleri şaşkına çevirir.

 

 

 

23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV


Kenan Işık'ın konuğu yirmi dört yaşındaki Aşkın Çelik, telefon ve çift cevap jokerleri ile birlikte 30.000 TL değerindeki sekizinci soruyla yarışmaya devam ediyor. Yarışma öncesi hedefi 125.000 TL kazanmak olan Aşkın, kazandığı para ile yurt dışında yüksek lisans yapmayı planlıyor. Bakalım Aşkın, hedefinin de üzerine çıkabilecek mi? Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...