Kim Kardashian doğum sonrası ilk kez bikiniyle...
12.12.2013 01:36

 

Hamileliğinin başından bu yana fazla kiloları tartışma konusu olan ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, doğum sonrası ilk kez bikiniyle objektiflerin karşısına geçti.

 

USWeekly dergisinin kapağında beyaz bikinisiyle boy gösteren Kardashian, çocuğunun babası ve nişanlısı Kanye West'in turnesi sırasında Miami'de ailece plaja gittiklerini, o sırada paparazzileri fark ettiklerini söyledi. Kardashian, ''Onları görünce ben 'gitmesek mi acaba' dedim. Buna hazır olmadığımı düşünüyordum. Henüz bikini vücudu yapamamıştım doğrusu'' dedi. 

 

KIM KARDASHIAN'IN VÜCUDU YILLAR İÇİNDE NASIL DEĞİŞTİ FOTO GALERİYE TIKLAYIN

 


Buna karşın paparazzilerin birkaç kare çektiklerini dile getiren Kim Kardashian, ''Fotoğraflardan birini gördüm. Fena değildi ama hala 5-6 kilo fazlam var gibi'' sözleriyle sonucun çok da kötü olmadığını vurguladı.


Hamileyken 90 kiloya çıktığı iddia edilen ve doğum sonrasında yüksek protein ağırlıklı Atkins diyetine başlayan Kim Kardashian, karbonhidratlardan uzak durmaya çalıştığını ifade etti. 33 yaşındaki Kardashian, ''Elbette ki yaş ilerledikçe vücudunuz da değişiyor. Herşeyi yiyemiyorsunuz artık. Ama ben antrenmana ağırlık veriyorum. Pilatesi, koşmayı seviyorum. Her gittiğimiz otelin spor salonunu da mutlaka kullanıyorum'' dedi. 


Kim Kardashian, hamileliği sırasında hakkında çıkan ''90 kilo oldu'' haberlerinin de kendisini çok üzdüğünü dile getirerek şunları söyledi:

 

''O söylentiler beni çok üzdü. Ama bir yandan da bana şevk verdi. Evet çok kilo aldım. Benim için zor bir dönemdi. Hamileyken insanların bana karşı daha anlayışlı olması gerekirken bu olmadı. O zaman da, 'peki ama vücudum bir daha eski formuna dönemeyecek mi' diye düşünüyorsunuz. Bunun üzerine diyete başladım. Aslında hayatım boyunca hep spor yaptım, onu da sürdürdüm. Şimdi kendimle gurur duyuyorum.''

 

Kardashian'ın fotoğrafının yayınlanmasının ardından özellikle sosyal medyada fotoğrafa photoshop uygulanmış olabileceğine ilişkin yorumlar geldi. Sadece 1 ay önce aynada kendini çektiği bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Kardashian'ın o kadar fazla kiloyu nasıl vermiş olabileceğine dikkat çekildi.

 

İşte, kızı North West'in doğumundan bu yana ilk kez bikinili görüntülenen Kim Kardashian: