Tehlikenin farkındalar mı?
12.12.2013 20:40

 

New Yorklular, 2014 yılına canlı olarak yayınlanan her şovunda sansasyon yaratan Miley Cyrus ile girmeye hazırlanıyor. Cyrus, yılbaşı gecesi Times Meydanı'nda konser verecek.

 

USWeekly'nin haberine göre, MTV Müzik Ödülleri töreninde skandal bir dansla 1 ayı aşkın süre gündemde kalan, ardından Wrecking Ball video klibinde çırılçıplak soyunup balyozu yalayan, ardından MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreninde sahnede esrar içen Cyrus, yeni yıla Times Meydanı'nda seyirci karşısında ''merhaba'' diyecek.

 

Büyük haber, 21 yaşındaki şarkıcının bizzat kendisi tarafından Twitter'da verildi. Cyrus, '"Smilers! (Miley Cyrus hayranlarına Smilers deniliyor) Yeni yıl planlarımda değişiklik oldu. Çünkü Ryan Seacrest benden Times Meydanı'nda konser vermemi istedi'' şeklinde tweet attı.

 

Ryan Seacrest de Cyrus'un yeni yılda konser vereceğini Jimmy Kimmel Live programında doğruladı. Seacrest, "Birçok bomba yaratan bir sanatçı aradık ve bu yıl gerçekten böyle olanını bulduk'' dedi. 

 

Miley Cyrus, konserde 23.45 sıralarında sahneye çıkacak ve seyirci de 2014 yılına onun şarkıları eşliğinde girecek. Times Meydanı'ndaki etkinlik, 22.00 sıralarında başlayacak ve ABC'den canlı olarak yayınlanacak. Gecede Ryan Seacrest, Jenny McCarthy ile birlikte yeni yıla giriş için geri sayımı yaparken, Cyrus da sahnede olacak.