Miley Cyrus'u tüm vücuduna dövdürdü!
16.12.2013 22:15

 

Sansasyonlarıyla ünlü şarkıcı Miley Cyrus'un çok büyük hayranı olan Carl McCoid, vücudunun çeşitli yerlerine 22 farklı Miley Cyrus dövmesi yaptırdı.

 

Dailymail'ın haberine göre, Cyrus hayranı olan 40 yaşındaki McCoid, 2009 yılında genç şarkıcının dövmelerini yaptırmaya başladı. Cyrus'un fotoğraflarını biriktiren ve hemen her röportajını izleyen Carl McCoid, Cyrus'un portreleri, güfteleri, sözleri ve çeşitli pozlarını kolları, bacakları, göğsü ve ellerine işletti. 


Böylece toplam 22 dövmeye sahip olan McCoid'un evliliğinin bitmesine de Miley Cyrus tutkusunun neden olduğu iddia ediliyor. McCoid, her ne kadar evliliğine Cyrus'un sebep olmadığını belirtse de eski eşinin genç şarkıcıya olan bu sevdasını ''biraz tuhaf bulduğunu"' da belirtmeden geçemiyor.  

 

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus da tıpkı bu çılgın hayranı gibi dövmelerden vazgeçemiyor. İlk dövmesini 17 yaşında yaptıran Cyrus'un kolunda büyükannesi Loretta Finley'nin portresi, kulağının iç tarafında ''aşk'' yazısı, parmaklarında barış işareti ve eşcinsel evliliğini desteklediğine ilişkin bir işaret bulunuyor. Cyrus, bileğine kurukafa, bir başka parmağına karma işareti ve yan tarafına da düş yakalayan dövmelerini yaptırdı.