Justin Bieber emekliye ayrılıyor!
18.12.2013 00:35

 

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Complete çalışmalarını tamamladığı My Journals adlı yeni albümünün çıkmasının ardından ''emekliye ayrılacağını'' söyledi.

 

Bieber, Power 106 FM’in Los Angeles'taki stüdyosuna konuk olarak soruları yanıtladı. Yayına ilişkin tanıtım videosu yayınlandı ve Bieber tarafından, ''Albümden sonra aslında ben emekliye ayrılıyorum'' sözlerinden sonra onu konuk eden DJ'ler, ''Hayır'' dedikten sonra video sona erdi.

 

Tanıtım videosunun yayınlanmasından sonra henüz yayın gerçekleşmediğinden Justin Bieber'ın şaka yapıp yapmadığı anlaşılamadı. Ancak videoyu izleyen hayranları Twitter'da bu haberle beraber harekete geçerek sayısız tweetle Justin Bieber'ın müziği bırakmamasını istedi.

 

Daha önceki aylarda bir radyo yayınında da Chris Brown, Rihanna ile ayrıldığını açıklamış, ancak daha sonra tanıtım videosunun yanlış anlaşıldığı belirtilmişti. İlerleyen günlerde haberin doğru olduğu ve Rihanna ile onu döverek hastanelik eden sevgilisi Chris Brown'ın, bir dargın bir barışık olan ilişkilerini sona erdirmiş olduğu anlaşılmıştı.