Kim Kardashian, bebeğinin kaşlarını mı alıyor?
18.12.2013 00:55

 

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian'ın 6 aylık kızı North West'in Instagram'da paylaştığı bir fotoğraf, kelimenin tam anlamıyla ortalığı fena karıştırdı.

 

Eonline'ın haberine göre, Kim Kardashian, kızı North West'in bir fotoğrafını, ''Dünyanın En Tatlı Şeyi'' başlığıyla paylaştı. Ancak bebeğin fotoğrafını gören bazı kullanıcılar, Kardashian'ın bebeğin kaşlarını aldığını iddia etti. 

 

Kim Kardashian ise bu söylentiye Twitter aracılığıyla yanıt verdi. Kardashian, "İnsanlar gerçekten bu kadar küçük olan kızımın kaşlarını aldığımı mı düşünüyor? Hadi ama! Sanırım en az 2.5 yaşına kadar beklerim'' şeklinde tweet attıktan kısa bir süre sonra ciddiye alanların olabileceğini de düşünerek, ''Şaka yapıyorum. insanların çocuğumun kaşlarını aldığımı düşünmesi hastalıklı birşey. Onun kaşları gayet kalın, doğal ve harika'' diye düzeltme yaptı.

 

Kim Kardashian'ın basın sözcüsü ise bebeğin kaşlarının alındığı yönündeki dedikoduları kesin bir dille yalanladı. İşte söylentilere sebep olan North West'in o fotoğrafı: