TV'de Bu Akşam
18.12.2013 17:59


20:00
Vicdan
KANAL D


Ati, Müge'yi elde etmek için bir plan kurar. Müge'ye gizli kameraya çekildiğini söyler. Çok büyük bir utanç yaşayan Müge'nin artık teyzesi Keriman'dan başka sığınacak kimsesi yoktur. Yunus, kendisine gelen isimsiz bir not sayesinde, ortağı olduğu nakliye şirketinin uyuşturucu işine bulaşmış olduğunu öğrenir. Başta ortağı Zafer olmak üzere herkesten şüphelenmeye başlayan Yunus, aldığı bilginin doğruluğunu araştırmaya başlar.

 

 

22:00
Merhamet
KANAL D


Fırat, sonunda Narin’e evlenme teklif eder ancak Narin’in Fırat konusunda çok büyük tereddütleri vardır. Fırat’a yardım hiç beklemediği yerden, Sermet’ten gelir. Fırat’ın Narin’e yaptığı evlilik teklifini öğrenen Irmak büyük bir sinir krizi geçirir. Fırat konusunda pes etmeyi düşünmeyen Irmak’ın aklında sinsi bir plan vardır!

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR


Gülenay Kalkan ve Fatih Erkoç, sorularıyla Büyük Risk'te... Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
Muhteşem Yüzyıl
STAR


Hürrem’in saraya dönmesi, başta Süleyman olmak üzere herkesi şaşırtır. Süleyman’ın Hürrem hakkında vereceği karar merak konusudur. Rüstem ise gizli oluşumun peşindedir. Atmaca’yı kurtarmaya gelen Mustafa, Rüstem’le karşılaşır. Atmaca hakkında öğrendikleri ile şok olan Mustafa, gerçeğin peşine düşer. Yokluğunda Süleyman ile Mustafa’nın yakınlaşması, Hürrem’in canını sıkar. Mustafa’nın tekrar yükselmesinden korkan Hürrem’in korktuğu başına gelir. Süleyman sefer sırasında Mustafa’yı İstanbul naibi tayin eder.

 


23:30
Ben de Özledim
STAR


Ekip hep birlikte yeni dizilerinin ilk bölümünü izlemeye gider. Yeni işin heyecanı içindedir herkes. Ancak beklemedikleri bir sürprizle karşılarlar. İşler, felaket dominosu gibi birbiri ardına kötü gitmeye başlar. Ali evini, Serkan ise teknesini kaybetme noktasına gelir. Ellerinde yalnızca yapımcıları Şenol'dan aldıkları para kalmıştır. Ekip her şeye sıfırdan başlayarak yeni bir hayat kurmaya karar verir.

 

 

20:00
Sevdaluk
SHOW TV


Yıllar sonra beklenmedik biçimde köye dönen Orhan, ne kadar çabalasa da ailesiyle dilediği yakınlığı kuramaz. Öte yandan şiir meselesiyle akılları karışmış olan Ali İhsan ve Adalet tam da birbirlerine açılacakken, dereye düşen Denise suların yeniden bulanmasına sebep olur. Atlattığı kazaya rağmen hala fotoğraf çekmekte ısrar eden Denise’in tutumu ise zaten Ali İhsan ile kurduğu yakınlıktan dolayı kendisine bilenen Adalet’i işkillendirir. Ali İhsan’ın Denise'e yakınlığını muhtar da kendi çıkarları doğrultusunda kullanır. Muhtarın yeni projesi için gerekli olan birtakım arazilerin satın alınması çalışmaları, Hayriye’nin arazisinde kendisini zora sokar ve işler karışır. Orhan’ın dönme vakti gelmiştir. Ama ailesi hala direnmektedir. Adalet devreye girer. Önce kız kardeşi Hayriye’ye, sonra da Hayati’ye giderek her ikisini de yumuşatmaya çalışır ama nafile... Gençler kanadında Özlem devreye girer Gonca ve ağabeyi Orhan’ın arası nispeten düzelir.

 

 

23:15
Güldür Güldür
SHOW TV


Gizlice evden çıkıp bir fastfood restoranına giden Yeter ve Mustafa'yı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Oyuncu Bilal, rol aldığı dizinin yönetmeni, başrol oyuncusu ve senaristi Bahadır'ın doğum gününün kutlandığı bar kapısında neler yaşayacak? Üniversite öğrencisi İbrahim, kendisine sevgili gibi değil anne gibi davranan Mehtap'tan ayrılabilecek mi? Bir şirkette çalışan Bilal, Mehtap ve İbrahim'le patronları Şevket arasında neler oluyor? Şevket, Yeter ve Dilek, Yünlü Mü Giysem yarışmasına jüri üyesi olursa neler yaşanır? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 

 

18:30
Galatasaray-Balıkesirspor
ATV


Ziraat Türkiye Kupası 5. tur karşılaşmasında Galatasaray ve Balıkesirspor karşılaşıyor. Maç, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanıyor.

 

 

20:30
Doksanlar
ATV


Nuri ve Bekir kardeşlerin zamanında neden küstükleri merak konusudur. Herkes bunun peşine düşer ve sonunda küslüğün sırrı çözülür. Nuri ve Bekir’in neden küstüğünü öğrenenler şoke olurken, Mustafa Dede’nin müstakbel eşi Perihan Hanım’ın nasıl biri olduğu ailenin gündemini meşgul etmeye başlar. Öte yandan bir anlık sinirine yenik düşüp Görkem’i döven Atilla, Özlem’i kıskandığını itiraf eder. Sakal Cezmi’yi dövdüğü için özür dilemesi gereken Emin’e, başta Feminik Deniz olmak üzere, herkes baskı yapar ancak Emin buna hiç niyetli değildir.

 

 

23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV


Kenan Işık'ın ilk konuğu, on sekiz yaşındaki üniversite öğrencisi Çilem Aktaş... Çilem Hanım'ın hedefi, 15.000 TL kazanmak... Yarışmanın ikinci konuğu ise 35 yaşındaki endüstri mühendisi Cem Özgür Şentin... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...