TV'de Bu Akşam
20.12.2013 18:23

20:00
Yalan Dünya
KANAL D


Deniz de Rıza da artık ilişkilerini ailelerinden saklamazlar. Fakat her iki ailede birbiriyle selamı sabahı keser. Deniz ve Rıza, ailelerinin arasını nasıl düzelteceklerini kara kara düşünürlerken, reddedilen Çağatay kendini alkole verir ve teselliyi Zerrin de arar. Selahattin ise birden bire terasa ışıklı reklam panosu diker. Herkes nereden çıktığını merak ederken, Selahattin’in esas amacı, evdeki ve mahalledekilerden gizli taktırdığı baz istasyonunu kamufle etmektir...

 

 

23:15
Beyaz Show
KANAL D


Beyaz Show'a bu hafta; sevenlerinin karşısına bu kez de “Kedi Özledi” filmi ile çıkan başarılı ve sempatik oyuncu, sunucu İlker Ayrık ile filmde başrolü paylaştığı arkadaşı Algı Ege; kendilerine has tarzları ve farklı yorumlarıyla Model Grubu ve pop müziğin güçlü yorumcularından Soner Sarıkabadayı konuk oluyor.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR


Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
Medcezir
STAR


Mira ile Yaman’ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar. Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman’ın korkularına sakin bir liman olur. Öte yandan Yaman, bir anda ortaya çıkan eski sevgilisi Leyla konusunda Mira’nın içini rahatlatır. Ancak Leyla’nın kenarda durmaya niyeti yoktur. Yaman’ı Tozludere’ye getirmenin yolunu bulur.

 

 

23:30
Yeni Nesil Ajan
STAR


İlk filmin kahramanı Xander Cage, çiftlik görünümlü, sakin bir yerde suikast sonucu hayatını kaybeder. Amerika'nın bu durumda yeni bir ajana ihtiyacı doğar. İlk filmde de izlediğimiz Ulusal Güvenlik Ajanı Augustus Gibbons saldırıya uğrayan karargahtan güç bela kurtularak, kendine yeni bir ajan bulmaya gider. Gibbons'un yolu, emre itaatsizlikten ordudan atılan, ve emri veren generalin çenesini kırdığı için askeri hapishanede cezasını çekmekte olan Darius Stone ile kesişir. Sıra dışı sporlarla ilgilemeyen, ancak silahlı ve silahsız çatışmada ve her çeşit aracı kullanmakta usta olan Stone, Darius'un teklifini kabul eder. Gibbons ve yüksek teknoloji uzmanı Ajan Toby Lee Shavers ile birlikte Washington'da konuşlanıp, Beyaz Saray'a yönelik komployu durdurmaya çalışır. Serinin ilk filmine oranla aksiyonu bir adım öteye taşıyan yapımda, hip-hop müziğinin sevilen isme Ice Cube yeni nesil ajan olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

20:00
Dila Hanım
SHOW TV


Suat, Rıza’nın gerçekte ölmediğini öğrenir. Rıza’yla Dila’yı dağ evinde görünce öfkesinden kudurur ama onlara görünmez. Suat’ın planları vardır. Dila ve Rıza her şeyden habersiz hasret giderirler. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Rıza, ölü taklidi yapmaktan sıkılmıştır artık, herkesin gerçeği öğrenmesini ister. Ancak Dila tedbiri elden bırakmak istemez. Suat’ın tekrar Rıza’ya kötülük yapacağını düşünmektedir. Kimseye güvenmeyen Suat, Azeri de tehdit eder. Canan, Suat’la Azer’in iş ortaklığı yaptığını düşünür ve Rıza’nın haksız olduğuna dair delil arar. Arzu, Kadir’in elinden kaçmayı başarmıştır. Rıza’ya giden Arzu, depoları Kadir’in yaktığını Rıza’ya söylemiştir. Rıza bu durumda ne yapacaktır?

 

 

20:00
Huzur Sokağı
ATV


Feyza’nın annesi Zeynep, Huzur Sokağı civarına taşınır. Bunu öğrenen Zeliha’nın içini yeniden bir korku kaplar. Zeliha, yaşadığı stres yüzünden düşük tehlikesi yaşar. Bunu öğrenen Bilal, Zeynep ile konuşmaya karar verir. Feyza ise her şeyden vazgeçmiş ve kaderine razı olmuştur. Diğer taraftan Feyza’nın babası Necmettin hapisten çıkmıştır. Fakat işler umduğu gibi gitmez. Finalde ise Feyza acı bir haber alır.

 

 

22:30
Ben Onu Çok Sevdim
ATV


Sorgulamalar devam ederken, asılsız suçlamalara dayanamayan Celal Bayar, intihar girişiminde bulunur. İntihar vakasını öğrenen Adnan Menderes, Bayar’ın hayatından endişe duyar. Adalete olan inancını yitiren Menderes’in Yassıada'da kendine yakın hissettiği Zafer’e olan güveni de sarsılır. Menderes, hükümet içindeki en yakın dostları tarafından uğrayacağı ihanetten habersizken; ordu, suçlamaları hükümet adına kabul edecek birini arar. Berin Menderes, tüm anıları ve yaşanmışlıkları geride bırakarak, köşkü tahliye eder. Yassıada’dan gelen haberler Aydın’ı ümitsizliğe düşürür. Berin, tek dayanağı olan oğlu Aydın için dirayetini korumakta güçlük çeker. Adnan Menderes’in hayatından endişe duyan Berin ve Aydın’ın tek umudu Menderes’i görmek olacaktır.