Ünlü şarkıcı da ''tükenmişlik sendromu'' yaşıyor!
20.12.2013 23:17

 

Son dönemin en gözde şarkıcı ve oyuncularından 20 yaşındaki Selena Gomez de "'tükenmişlik sendromu'' yaşıyor. Turne maratonu yüzünden çok yorulan ve konserlerinden birinde yorgunluktan düşen Gomez, yol yakınken önlem aldı.

 

Billboard'un haberine göre, konserden konsere koşan, çekimlere yetişen, milyon dolarlık reklam anlaşmaları yapan, TV programlarından eksik olmayan Gomez sonunda tükendi. Dünya turnesini sürdüren şarkıcı, bunun üzerine gelecek yılki planlarında köklü bir değişiklik yaptı.

 

Selena Gomez, dünya turnesinin Asya ve Avustralya duraklarını kapsayan 13 konseri iptal etti. Gelecek yıl Ocak ayı ortalarında Asya ülkelerindeki konser maratonunu iptal eden Selena Gomez, Japonya, Çin, Malezya, Singapur ve Filipinler gibi kendisine milyonlarca dolar kazandıracak konserler dizisinden, ''Kendime zaman ayırmak istiyorum'' diyerek vazgeçti.

 

 

 

                             

 

Yoğun çalışma programından bunalan şarkıcı, Şubat ayındaki 5 Avustralya kentindeki konserleri de vermeyecek. Böylece Gomez, gelecek yıl Şubat ayı sonuna kadar dinlenme fırsatını yakalayacak. 


Selena Gomez, “Hayranlarım benim için çok önemli ve onları hayal kırıklığına uğratmak istemem. Ama yıllardır sürekli olarak işimi en ön plana koyuyorum ve artık kendimle biraz vakit geçirmem gerektiğini anladım. Hayranlarımdan çok özür diliyorum ve benim için her birinin ayrı ayrı çok önemli olduğunu belirtmek istiyorum'' dedi. 

 

Gomez, ünlü şarkıcı Justin Bieber ile bir dargın, bir barışık ilişkisi nedeniyle de çok yorulmuş, bu nedenle sık sık gözyaşı döktüğü belirtilmişti.