Düğünlerinde ''Shrek ailesi'' oldular!
21.12.2013 22:49

 

Gişe rekorları kıran animasyon film Shrek'in hayranı olan İngiliz çift, düğünde bu iki sevimli ve yeşil kahramanın kılığına girerek davetlileri şaşırttı.

 

Mirror'ın haberine göre, aynı Shrek ve eşi Fiona gibi oldukça kilolu olan 44 yaşındaki Amanda Gibbs ile 39 yaşındaki Nathan, özel günlerinde konuklara ilginç bir sürpriz yaptı. Amanda Gibbs'in fikri üzerine 8 yıldır birlikte olduğunu nişanlısı Nathan Gibbs, yüzlerini yeşile boyadı ve Shrek ailesinin kostümlerini giydi. 

 

SHREK DAMAT VE FIONA GELİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN GALERİYİ TIKLAYIN

 

Bazı arkadaşlarını kansere kurban veren çift, masal kahramanlarına dönüştükleri düğünlerini özellikle böyle organize etti Çft, böylece düğüne ilgiyi çekti ve davetlilerden toplanan parayı kanser vakfına bağışladı. Çift, Shrek ve Fiona gibi giyinirken, davetliler de törene Miki Fare, Kaptan Sparrow gibi kahramanların kostümleriyle iştirak etti. 

 

Damat Nathan Gibbs, 15 ay içerisinde kuru temizleme dükkanlarına gelen 7 müşterilerinin kanserde öldüğünü belirterek,  "Müşterilerimiz aynı zamanda bizim dostlarımızdır. Bu bizi çok üzdü. Kanser konusunda farkındalığı sağlamak ve insanları erken teşhis için sürekli kontrolden geçmeye yöneltmek için bu yola başvurduk'' dedi. 

 

Bu arada bir peri masalı düğünü de yapmış olduklarını vurgulayan Gibbs, ''Bütün arkadaşlarımız evlendi. Biz de eğer evlenirsek 'peri masalı gibi bir düğün yapacağız' diyorduk. Bunu da yaptık'' diye konuştu. 

 

Kızkardeşi Donna'nın da göğüs kanseri olduğunu ve bu kanseri yendiğini anlatan Gibbs, herkesin kansere karşı duyarlı olması gerektiğini ifade etti.