Elf prensesine dönüşmek için kulaklarını kestirdi!
23.12.2013 21:41

 

Önceki hayatında masallardaki perilerden biri olduğuna inanan 23 yaşındaki Melynda Moon adlı kadın, Yüzüklerin Efendisi serisinden ilham aldığı görünüme kavuşmak için kulaklarını kestirdi.

 

Dailymail'ın haberine göre, masal perisi olmaya karar veren Kanadalı model Moon, peri masallarındaki sevimli ve büyülü perilerden biri olduğuna kendini inandırdı. Bunun için birkaç operasyon geçiren Moon, kulaklarını ameliyatla kestirerek Yüzüklerin Efendisi-The Lord of the Rings serisindeki Elf'lere benzedi. Yüzüklerin Efendisi'nin kendisinin favori filmi olduğunu dile getiren Melynda Moon, ellerini de Zelda Efsanesi'nin sembolü olan Triforce dövmesiyle kaplattı. 

 

Kanada'da modellik yapan Moon, ''Bence kesik kulaklar çok hoş birşey. Ayrıca ben Elfler'in kulaklarını da çok zarif buluyorum'' derken, Yüzüklerin Efendisi serisinde Cate Blanchett tarafından canlandırılan güzel Elf prensesi Galadriel'e benzeyen görüntüsünü açıkladı. Moon, ''Benim ilham kaynağım Yüzüklerin Efendisi filminden geliyor. Uzun saçlar, elbiseler ve doğaya yakınlık... Her zaman doğaya çok yakın oldum. Ayrıca bu kesik kulaklar benim yaşamım boyunca istediğim birşey'' dedi. 


Elfler'in çok masum, zarif ve bağımsız ruhlu olduklarını dile getiren Moon, onların kahkaha ve sevginin de sembolü oldukları görüşünü aktardı. Kulak kestirme operasyonundan sonra bir süre sıkıntılı bir dönem yaşadığını da anlatan Melynda Moon, ancak bu acının ve çektiği sıkıntının sonucuna değdiğini söyledi. 

 

Sokakta görenlerin kulaklarının gerçek olup olmadığını merak ettiklerini ve gerçek olduğunu söylediğinde ise şaka yaptığını zannettiklerini belirten Moon, çocukluğunda da masal perilerine meraklı olduğunu, o dönemde saçlarını onlara benzetip makyaj yaptığını ifade etti. 
 
 

''Artık ben bir insan sayılmam. Sadece uçmak için kanatlara ihtiyacım var'' diyen Melynda Moon, arkadaşlarının çocuklarının da kendisini çok ilginç bulduklarını kaydetti.