Justin Bieber neden müziği bırakacağını açıkladı
25.12.2013 23:55


Ünlü şarkıcı Justin Bieber, yeni bir yıla başlamaya kısa bir süre kala hayranlarını çok üzdü. Bir süre önce ''emekli olacağını'' açıklayan Bieber, neden bu kararı aldığına da açıklık getirdi.

 

Eonline'ın haberine göre, 19 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Bieber, Twitter aracılığıyla hayranlarına aldığı kararı duyurdu. Bir radyo istasyonunda ilk kez verdiği haberi doğrulayan Justin Bieber, ''Çok sevgili Beliebers (Justin Bieber hayranları), resmen emekli oluyorum'' şeklinde tweet attı. Bunun üzerine Justin Bieber hayranları tweet yağmuruna tutarak Bieber'dan onları bırakmamasını istediler.  Bieber, aldığı kararla ilgili gerekçelerini üzüntülü hayranlarına şöyle aktardı: 

 

"Medya benim hakkımda çok konuşuyor. Birçok yalan haber yapıyorlar ve benim düşmemi bekliyorlar. Ama sizi asla terk etmeyeceğim. Bir Belieber olmak yaşam stilidir. Birbirinize nazik davranın, birbirinizi herşey için affedin. Çünkü Tanrı da yaptıklarımız bağışlar. Daima burada olacağım.''


Justin Bieber, ilk olarak Power 106 adlı radyo istasyonunda ''Aslında ben emekli oluyorum'' açıklamasını yapmış, ancak şarkıcının şaka yapmış olabileceği düşünülmüştü. 


Bieber'ın menajeri Scooter Braun ise konuyla ilgili olarak, Justin Bieber'ın yeni filmi Believe'in yılbaşında gösterime gireceğini belirterek, ''Ben ona bu filmden sonra 1 yıl müziğe ara vermesini öğütledim. Bu sadece bir aradır. Hala stüdyoda çalışabilir ve yeni albümü için de uğraşabilir. Kendisine biraz zaman ayırmasını da istedim. Biraz yalnız kalması lazım. Çünkü 12 yaşından beri çalışıyor'' dedi.