Şimdi ikisi de problemli
27.12.2013 00:59

 

Genç yaşta üne kavuşan iki ünlü şarkıcı Justin Bieber ile Selen Gomez çok problemli bir dönem yaşıyor.

 

Bir dargın bir barışık giden ilişkilerini yıl içinde tamamen sona erdiren eski aşıkların sıkıntılı günleri aynı döneme rastladı. Selena Gomez, dünya turnesinin Avustralya ve Asya konserlerini iptal etti. Genç şarkıcı, ''kendisiyle biraz zaman geçirmek'' istediğini belirtirken, aslında ''tükenmişlik sendromu'' yaşadığı ve rehabilitasyon için bir merkeze başvurduğu iddia edildi. 


Bu arada, eski sevgilisi Justin Bieber'ın durumu da Selena'dan farksız. Geçtiğimiz günlerde Gomez'i unutamadığını ifade eden Bieber, bir radyo programında da ''Aslında emekli oluyorum'' açıklamasında bulundu. Hayranları bunun bir şaka olduğunu düşünürken, hem Twitter hesabı aracılığıyla hem de menajeri tarafından bunun doğru olduğu açıklandı. Bieber, en azından uzun bir süre müzik yapmayacak ve kafasını dinleyecek.

 

Selena Gomez ve Justin Bieber, bir süre çalkantılı bir ilişki yaşamış, 4-5 kez ayrılıp tekrar barışmıştı. Çift, yıl ortalarında tamamen ipleri kopardı. Ancak her ikisinin de hayatında o dönem içinde başka ciddi bir ilişki bulunmuyor.