TV'de Bu Akşam
27.12.2013 17:10

20:00
Yalan Dünya
KANAL D

Rıza’nın yeni yılda Deniz ile dışarı çıkacağı duyulunca, Kocabaşlar da olay çıkar. Alsancak tarafında da durum farksızdır. Vasfiye Teyze’nin yılbaşı akşamı Kocabaşlar’da olacağı kesinleşir. Aile bu haberle yıkılırken Selahattin, Tülay’a kaçamak plan yapar. Bora ile Zerrin’in arasında bir şeyler olduğunu düşünen Bünyamin, onu terk eder. Yıldırım Bey, Nurhayat’a ise yılbaşına kadar süre tanır. Yüzük ya takılacaktır ya takılacaktır. Emir buna yanaşmayınca Nurhayat şok bir karar verir. Deniz’i kaybetmek istemeyen Rıza beklenmedik bir kararla Alsancaklar’ın kapısını çalar.

 


23:15
Beyaz Show
KANAL D

Beyaz Show'a bu hafta; 2013 yılı programlarının; en renkli, en keyifli, en çarpıcı, en eğlenceli kısımlarından oluşan özel bölümüyle ekrana geliyor.

 


20:00
Medcezir
STAR

Yaman’ın romantik sürprizi, Mira’yı Yaman’a bir adım daha yaklaştırır. Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır. Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman’la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman’la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira’nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira’ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır. Yalan, Mira’nın mayınlı bölgesidir.

 


23:30
Zor Baba 3 (Little Fockers)
STAR

Çiçeği burnunda damat adayının ailesini yakından tanımaya karar veren Jack, Dina ve Pam üçlüsü, yanlarına Greg'i de alarak Jack'in teknoloji harikası otomobiline atladıkları gibi soluğu Bernie ve Roz Focker'in evinde alırlar. Amaçları 48 saatlik ziyaret sırasında damat tarafını yakından tanımaktır. Ayrıca emekli CIA ajanı olan Jack Brynes, Greg'in anne-babası üzerinde araştırma yapma fırsatını bulacaktır. Başlangıçta işler iyi gitse de Jack'in yaptığı keşifle işler sarpa sarmaya başlar. Greg'in aslında avukat olan babası Bernie, mesleğini yapmak yerine evde oturup oğlunu büyütmeyi tercih etmiş liberal görüşlü bir adamdır. Annesi Roz ise seks terapistidir. İki aile birbirinden çok farklıdır. Greg durumu toparlamak için gayret gösterdikçe işlerin karışmasını engelleyemez.

 


20:00
Dila Hanım
SHOW TV

Dila, Suat’ın teklifi karşısında şok içindedir, yaşadığı şok anında kızgınlığa dönüşür. Suat hiçbir şey olmamış gibi davranır. Rıza artık Dila’dan ayrı kalma sıkıntısı içindedir. Suat’la evli olduğunu kabullenmek istemez. Arzu amacına ulaşmıştır artık. Rıza, Kadir’in peşine düşer. Arzu da çiftliğe yerleşmiştir. Melike Hanım bu durumdan rahatsız olsa da oğlu Rıza’nın böyle uygun görmesinden dolayı ses çıkaramaz...

 


23:15
Bir Milyon Kimin?
SHOW TV

Pelin Çift’in sunumuyla, Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen’den oluşan muhteşem jürisiyle, artık finale çok yaklaşıldı... Programın Ekim ayından bu yana adeta bir bilgi maratonunda yarışan ve yarı finallere kadar gelebilen 10 yarışmacı için artık son geri sayım başladı... Peki ama yılbaşı gecesi finalinde kim yarışacak?

 


20:00
Huzur Sokağı
ATV

Feyza, hayatının en acı haberini almıştır. Babasının ve kardeşinin ölümü Feyza’yı derinden etkiler. Bu acıya katlanmasında en büyük destekçisi Bilal olur. Fakat Feyza’ya olan desteği Bilal’in başına iş açar. Diğer taraftan Ali, Şükran’a evlenme teklif eder. Şükran için karar vermek hiç de kolay olmayacaktır. Tam kararını verdiği noktada ise büyük bir şok yaşar.

 


22:30
Ben Onu Çok Sevdim
ATV

Mahkeme günü gelir. Adnan Menderes ve arkadaşları mahkemenin karşısındadır. Konuşma yasağı ve uykusuzluk Adnan Menderes’i yorgun ve bitkin bırakmıştır. Avukat Talat Asal’ın tüm çabalarına rağmen mahkeme bütün delilleri çürütür. Talat, bütün şartlara rağmen Menderes’i savunmakta kararlıdır, ancak onun bu tavrı mahkemeyi rahatsız eder. Adnan Menderes ve arkadaşları hiç beklemedikleri şekilde Ethem’in ihanetiyle yüzleşirken, İsmet İnönü tüm bu olup bitenleri sessizce izler. Radyonun başında Yassıada’dan gelen haberleri dikkatle takip eden Berin Menderes, duydukları karşısında dehşete kapılır. Haberler Berin’i ümitsizliğe sürükler. Maddi ve manevi zor günler geçiren Berin, dik duruşundan taviz vermez.