Miley Cyrus'a vampir sevgili
29.12.2013 00:44

 

Sansasyonlarıyla ünlü şarkıcı Miley Cyrus'un, aktör nişanlısı Liam Hemsworth'dan ayrıldıktan sonra Alacakaranlık serisinin başrol oyuncularından Kella Lutz ile görüntülendi.

 

Eonline'ın haberine göre, aktör Kellan Lutz ile Las Vegas'taki Beacher's Madhouse'da eğlenirken görüntülenen Cyrus'un, genç aktörle arasındaki samimiyetin arkadaştan öte bir görüntü arzettiği gözlendi. 

 

Selena Gomez, Mario Lopez, Adam Lambert, Emile Hirsch, Mark Salling ve Pauly D'nin de davetli olduğu gecede Miley Cyrus,  Britney Spears'ın Piece of Me adlı gösterisinden sonra gece 02.00 civarlarında kulübe geldi. Alacakaranlık-The Twilight serisinde vampir Emmett Cullen karakterini canlandıran 28 yaşındaki Lutz, görüntülenmeleri karşısında çekingen davranışlar sergiledi. Çift, gece kulübünden 03.30 sıralarında beraber ayrıldı. 


Miley Cyrus ile Kellan Lutz, 18 Aralık'ta da Miami'den aynı uçakla dönerken görüntülenmiş, ancak sevgili olmadıkları ifade edilmişti. Lutz, bir imza gününde Cyrus ile beraber olmadığını, kendisinin işine kanalize olduğunu belirtse de son eğlence gecesi durumun pek de öyle olmadığını gözler önüne serdi.

 

Cyrus'un eski nişanlısı Liam Hemsworth da Açlık Oyunları-The Hunger Games adlı gişe rekortmeni film serisiyle tanınıyor.