Kim Kardashian'ın kardeşi esprilerine gülmeyince...
17.12.2015 04:15

 

Dünyaca ünlü İngiliz topluluk One Direction'ın genç üyelerinden Harry Styles, bir süredir beraber olduğu Kendall Jenner'ı esprilerine gülmediği için terk etti.

 

Londra'daki ilk randevularında basın tarafından görüntülenen Harry Styles ve Kim Kardashian'ın kızkardeşi Kendall Jenner arasında soğuk rüzgarlar esiyor. 

 

Harry Styles'ın Jenner ile araya mesafe koymasının ve ilişkiyi tamamen bitirmek istemesinin ise ilginç bir sebebi var. Styles'ın yakın bir arkadaşı, ''Harry, Kendall'ın hayatında gördüğü en sıkıcı insanlardan biri olduğunu düşünüyor. Harry, esprili ve İngiliz tarzı mizah gücüne sahip biri olduğunu söylüyor ve bir İngiliz kızının kendi esprilerini daha iyi anlaşacağını düşünüyor'' dedi. 

 

Harry Styles'ın Kardashian ailesi ile biraraya gelmekten de rahatsız olduğunu belirten arkadaşı, ''Kendall'ın ailesi ile vakit geçirme düşüncesi bile Harry'yi rahatsız ediyor. Onun için onunla ilgili hiçbir gelecek düşüncesi yok'' açıklamasını yaptı. 

 

One Direction üyesi Harry Styles, daha önce de ünlü şarkıcı Taylor Swift ile birlikte olmuş, ancak genç yıldızı unutamadığını sık sık dile getirmişti.