Eski ve yeni sevgilisi birbirinin aynı
17.12.2015 04:06

 

Geçen yıl nişanlısından ayrılan ünlü şarkıcı Miley Cyrus, gönlünü yine bir aktöre kaptırdı. 21 yaşındaki yıldızın eski ve yeni sevgilileri birbirini çok andırıyor.

 

Eonline'ın haberine göre, 2014 yılını yeni bir sevgiliyle karşılayan Miley Cyrus, Alacakaranlık-Twilight serisinde Emmett Cullen karakterini canlandıran Kellan Lutz ile beraber. Las Vegas'taki Beacher's Madhouse adlı gece kulübünde samimi biçimde eğlenirken görüntülenen yeni sevgililer için çevredekiler, ''O kadar mutluydular ki başkalarının izlemesini bile umursamadılar. Beraber oldukları da zaten ilk görüşte anlaşılıyordu'' yorumunu yaptı. 


Açlık Oyunları-The Hunger Games serisinin tanınmış oyuncusu Liam Hemsworth'den ayrıldıktan sonra ilk kez bir erkekle samimi şekilde görüntülenen Cyrus, yine seçimini sarışın ve uzun boylu bir başka aktörden yana yaptı. Miley Cyrus'un Hemsworth'e çok benzeyen Kellan Lutz ile birlikte olması, onun sevgili seçiminde ''bir tipi'' olduğu ve aynı görüntüdeki erkeklerden hoşlandığı yönünde yorumlandı.

 

İşte, sansasyonlarıyla tanınan genç şarkıcı Miley Cyrus'un eski ve yeni sevgillieri: