''Jelena'' beşinci kez ''aşık''
17.12.2015 04:26

 

Müzik dünyasının ''Jelena'' olarak anılan bir dargın bir barışık genç aşıkları Justin Bieber ve Selena Gomez, beşinci kez yeniden biraraya geldiler.

 

USWeekly'nin haberine göre, bugüne değin 4 kez ayrılan Justin Bieber ve Selena Gomez, ayrılığa yine dayanamadı. Bu kez ayrılıkları uzun süren ikili, son dönemde morallerinin bozuk oluşuyla gündeme gelmişti.  Gomez, bu yıl dünya turnesi kapsamında gerçekleştireceği Asya ve Avustralya konserlerini iptal ederken, ''kendine zaman ayırmak'' için bu kararı verdiğini belirtti. Justin Bieber ise geçtiğimiz günlerde müziği bıraktığını bildiren açıklamasıyla gündeme geldi.

 

19 yaşındaki Bieber'ın bir röportajında Selena Gomez'i hala unutamadığını belirtmesi üzerine ikilinin arasındaki buzlar eridi. Yeniden biraraya gelen çiftin fotoğrafını Justin Bieber, "Bana böyle bakmanı seviyorum'' sözleriyle paylaştı. Fotoğrafta Justin Bieber önde, Gomez ona sarılmış ve gülümserken arkada aşklarını gözler önüne serdi. 

 

Bieber ve Gomez, daha önce dört kez ayrılıp barıştı. 2 yıllık birliktelikten sonra Kasım 2012'de ayrılan çift, 2013 yılında 3 kez daha ayrılıp barıştı.  

 

İşte Bieber ile Gomez'in yeniden birlikte olduklarını ispatlayan o fotoğraf: