Hızlı ve Öfkeli'de o karakter emekli edilecek!
05.01.2014 01:25


Trajik bir biçimde genç yaşta geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Paul Walker'ın da rol aldığı Hızlı ve Öfkeli-Fast and Furious filminde Walker'ın karakteriyle ilgili nihayet karara varıldı.

 

Hollywood Reporter'ın haberine göre, 7. kez seyiciyle buluşacak olan gişe rekortmeni filmin yönetmeni James Wan ve senaryo yazarı Chris Morgan, filmin yapımcısı Universal Stüdyoları ile ortak bir karar aldı. Buna göre, Paul Walker tarafından canlandırılan Brian O'Conner adlı karakter filmde öldürülmeyecek.  

 

Paul Walker'ın 20 Kasım 2013 tarihindeki kazada hayatını kaybetmesi üzerine O'Conner'ın öldürüleceği spekülasyonları basında geniş biçimde yer alırken, bunun gerçekleşmeyeceği, son durumla ilgili ''ara bir formül'' bulunduğu belirtildi. Walker'ın karakteri öldürülmek yerine filmde ''emekli'' edilecek ve böylece Paul Walker hayranları da memnun edilecek.


Filmde Walker'ın oynadığı sahnelerin de çıkarılmayacağı, çekimler sırasında hayatını kaybeden oyuncunun sahnelerinin aynen Hızlı ve Öfkeli'de kullanılacağı ifade edildi. Yeni değişikliklerle ilgili yeniden senaryo yazılıp çekilecek ve bu nedenle filmin gösterim tarihi de 8 ay ertelendi.

 

Hızlı ve Öfkeli 7 adlı film, 10 Nisan 2015 tarihinde gösterime girecek.