Barış mektubunu yaktı!
17.12.2015 04:33

 

Ünlü şarkıcı Rihanna, kendisini döverek hastanelik etmesine rağmen affettiği, ancak geçen yıl kendisini terk eden eski sevgilisi rapçi Chris Brown'ın özür mektubunu ilginç bir yöntemle geri çevirdi.

 

Hollywoodlife'ın özel haberine göre, yeni yıla Rihanna tarafından affedilmiş olarak girmek isteyen Chris Brown, şaşırtıcı bir tepkiyle karşılaştı. Özür dilemk için Rihanna'ya bir mektup yazan ünlü rap şarkıcısı, mektubunda ''onu yaralamak istemediğini, bunun için çok üzgün'' olduğunu yazdı. 

 

Rihanna'nın ayrılıktan sonra yaşamından tamamen çıkardığı Chris Brown'ın mektubunu ''yaktığı'' ortaya çıktı. Rihanna'ya yakın bir kaynak, “O, Chris'i geçen yıl tarihe gömdü ve de iyi yaptı. Mektubu da arkadaşlarıyla beraber yaktı ve küllerini de savurdu. Rihanna'nın bu hareketini gören arkadaşları da alkışladılar'' dedi. 

 

Rihanna'nın bugüne değin Chris Brown'ı birçok kez affettiğini anımsatan kaynak, “Ama Rihanna artık mutlu olmak ve stressiz yaşamak istiyor. Kendisine üzüntü veren erkeklerle işini bitirdi'' sözleriyle genç yıldızın yeni yaşam felsefesini özetledi. 

 

Chris Brown, Rihanna'yı döverek hastanelik etmesi nedeniyle mahkemelik olmuş ve dava sonucunda bir rehabilitasyon merkezinde öfke kontrolü tedavisi almasına karar verilmişti. Ancak Brown, tedavisi sırasında rehabilitasyon merkezine uyuşturucu soktuğu için oradan uzaklaştırıldı. Brown, Rihanna'dan ayrıldıktan sonra geri döndüğü eski sevgilisi Carruche Tran ile birlikteliğini sürdürüyor.

 

Rihanna'nın Chris Brown tarafından kendisine hediye edilen altın kolyeyi de sattığı öğrenildi.