Ünlülerin ödül töreninde ayakkabıları vurunca...
17.12.2015 04:11

 

Sinema dünyasının iki ünlü yıldızı Emma Thompson ve Julia Roberts, Altın Küre Ödül Töreni'nde ayakkabılarının azizliğine uğradı.

Eonline'ın haberine göre, sinema dünyasının kalbinin attığı Los Angeles'taki Beverly Hilton Oteli'nde ünlü yıldızlar arasında şıklık yarışı vardı. Şık kıyafetlerini topuklu ayakkabılarla tamamlayan ünlüler, gecenin ilerleyen saatlerinde ayakkabıları ayaklarını vurunca çare aramaya başladı.

 

Emma Thompson, topuklu ayakkabılarını eline alarak sahnede konuşmasını yaparken, 14 yaşındaki kızı da onu ilgiyle izledi. Törende ödül kazanan oyunculardan birinin ismini duyurmak üzere sahneye gelen 54 yaşındaki ünlü oyuncu, ayakkabıların kırmızı tabanlarını göstererek, ''Ayağımı çok kötü vurdu. Yemin ederim ki bu benim kanım'' dedi. Thompson, bir elinde Christian Louboutin marka ayakkabıları, diğer elinde martini kadehiyle kazananın ''Spike Jonze'' olduğunu duyurdu.

Törende ayakkabılarından şikayetçi olan tek isim de Emma Thompson değildi. Julia Roberts da Emma Thompson ile aynı marka ayakkabılarını eline almış çıplak ayak kırmızı halıda yürürken görüldü. Dolce and Gabbana kıyafeti ve kalın çerçeveli gözlükleriyle geceye katılan Julia Roberts, limuzine kadar çıplak ayak yürüdü.