Komşusunun evine yumurta attı!
17.12.2015 04:08

 

Müziğe ara verdiğini açıklayan genç şarkıcı Justin Bieber, vukuatlara ise ara verecek gibi görünmüyor. Bieber'ın Los Angeles'taki evinin komşularından birinin kapısına yumurta attığı iddiası nedeniyle polis inceleme başlattı.

 

USWeekly'nin haberine göre, daha önce de Calabasas'ta bulunan malikanesinin çevresindeki komşularıyla sürekli başı belaya giren Bieber, geçen yıl hız yaptığı için uyardığı komşusuna tükürdüğü iddiasıyla ifade vermişti. Bieber, bu kez de bir başka komşusunun evine küfürler eşliğinde yumurta fırlatmakla suçlandı. 

 

Olay üzerine inceleme başlatan Los Angeles Polis Departmanı adına konuşan sözcü Steve Whitmore, "Justin Bieber'ın evinde bu can sıkıcı vandalizm olayıyla ilgili inceleme başlattığımızı bildirmek isterim'' dedi. Whitmore, olayla ilgili Justin Bieber'ın ifadesine başvurulduğunu da belirtti.

 

Olayla ilgili polisin elinde bir videonun ve kırık yumurtaların bulunduğu suç mahalli fotoğraflarının olduğu da ifade edildi. 

 

Olayın olduğu gün Justin Bieber'ın küfrederek yumurtaları attığı, büyük bir şok yaşayan ailenin 13 yaşındaki kızının polisi aradığı ve olay yerine gelen polise ifade veren ailenin 20 bin dolarlık zararlarının olduğunu bildirdiği de gelen haberler arasında yer aldı.