Eski çocuk yıldızı görenler tanıyamadı!
12.09.2014 23:51

 

"Altıncı His-The Sixth Sense" filmiyle tanınan eski çocuk yıldız Haley Joel Osment'ın son filmindeki görüntüsü büyük şaşkınlık uyandırdı.

 

Variety'nin haberine göre, ''Ölü insanlar görüyorum'' repliğiyle tanınan Haley Joel Osment, artık 26 yaşında. ''Altıncı His'' filmindeki rolüyle Oscar ödülüne aday gösterilen Osment'in rol aldığı Kevin Smith imzalı korku filmi Tusk, Toronto Uluslararası Film Festivali'nde görücüye çıktı.

 

Film, bir dijital medya ürünleri satıcısının Manitoba'da kaybolmasını ve arkadaşlarının onu aramaya başlamasıyla gelişen olayları konu alıyor. Filmde, Haley Joel Osment, Justin Long, Johnny Depp ve Genesis Rodriguez da rol alırken, bu yapım, Smith'in ''True North'' üçlemesinin ilk filmi niteliğini taşıyor. Üçlemenin ''Yoga Hosers'' ismini taşıyacak ikinci halkasının çekimleri ise devam ediyor. 


Gelelim filmde genç aktörün geçirdiği değişime.. Hayranlarını şaşırtan karede Haley Joel Osment, Los Angeles'ta yağlı saçları, sakalı, üzerine oturan gömlek ve golf pantolonu ve uzun çizmeleriyle görülüyor. Haley Joel Osment'ın canlandırdığı Montrealli gazeteci Adrien Arcand, 1929-1967 yılları arasında siyaset yapmış ve faşist politikalarıyla gündeme gelmiş tarihi bir kişilik. Arcand, kendisini ''Kanadalı Führer'' olarak tanımlamasıyla tarihe geçti.


"Yoga Hosers" adlı filmde ise Johnny Depp, kızı Lily-Rose Depp ile kamera karşısına geçti. Film, 15 yaşındaki yoga düşkünü iki kızın Depp'in canlandırdığı karakterle birlik olarak kötülükle savaşmasını işliyor. Yoga Hosers adlı film, 1 Haziran 2015 tarihinde gösterime girecek. 

 

İşte üçlemenin ilk filminden Haley Joel Osment'ın şaşırtan ''Kanadalı Führer'' görüntüsü: