Donald Trump'ı canlandıran bu ünlü aktör kim?
10.02.2016 17:17

 
ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin başkan aday adayı, milyoner işadamı Donald Trump'ın hayatını konu alan ve 1980'li yıllarda çekilmiş bir televizyon filmi seneler sonra ortaya çıktı. Filmde Donald Trump 'ı canlandıran ünlü aktörü ise görenler tanıyamadı.
 
Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana sürekli polemik yaratan açıklamalarıyla gündemde olan Donald Trump'ın biyografisinden uyarlanan 1988 yapımı 50 dakikalık televizyon filmi bugüne kadar hiç yayınlanmadı. Funny of Die tarafından yıllar sonra bir açık artırmada bulunarak satın alınan ve yayınlanan filmde, Trump'ı sinema dünyasının ''binbir surat oyuncusu'' olarak tanınan Johnny Depp canlandırdı.
 
"The Art of the Deal'' isimli filmin,1989 yılında ''Monday Night Football'' adlı televizyon programında yayınlanması planlanmış, ancak o dönemde Donald Trump'ın büyük tepki göstermesi ve öfkelenmesi üzerine hiç yayınlanmadığı, yıllar boyunca unutulduğu, ancak Phoenix-Arizona'daki küçük bir açık artırmada ortaya çıktığı belirtildi.Ron Howard'ın bir tanıtım konuşmasının da yer aldığı filmde Ivana Trump'ı Michaela Watkins canlandırırken, filmin Trump'ın adaylığı sayesinde yeniden ortaya çıktığı, aksi takdirde hiçbir zaman bulunmama ihtimalinin de yüksek olduğu belirtiliyor.
 
İşte filmin tanıtımı: