Naomi Campbell: Vicdan azabı çekiyorum
10.01.2013 01:49

 

Tüm zamanların en güzel süper modellerinden Naomi Campbell, Elle dergisinin Amerika edisyonuna birbirinden farklı pozlar verdi.

Siyah-beyaz fotoğrafların bulunduğu çekimin yanı sıra dergiye röportaj da veren Campbell, yaşamı boyunca sürekli olarak anıldığı ''cep telefonu fırlatma'' olayına ilişkin de itiraflarda bulundu. 2007 yılında kayıp kot pantolonu nedeniyle yardımcısı Anna'ya cep telefonu fırlatan ve davada suçlu bulunarak 5 gün kamu görevi zorunluluğuyla yerleri temizleyen Campbell, bu olaydan asla kaçamayacağını ifade etti. Campbell, ''Bu olaydan asla uzaklaşamam. O benim eski yaşamımın bir parçası. Ama her zaman pişmanım ve vicdan azabı çekiyorum. Bir daha asla o duruma düşmek istemiyorum'' sözleriyle duyduğu pişmanlığı aktardı.

 

 

                                        

 

 

Bu arada, The Face isimli reality şov programını sürdüren Campbell, Karolina Kurkova ve Coco Rocha ile sürdürdüğü programı çok sevdiğini, bütün çalışma arkadaşlarını da çok önemsediğini belirtti.

Diğer modellerin yaptığı programları çok iyi takip edemediğini de anlatan Campbell, ''Diğer modellerin reality şovlarını izlemiyorum. Ama eğer Tyra Banks'i sorarsanız, aynı renkte bir kadın olarak onunla gurur duyuyorum. Kızlara büyük seçenekler sunuyor. Tanrı onu korusun'' sözleri ile Banks'e övgüler yağdırdı.

 

                                    

 

 

                                           

 

 


Naomi Campbell, çekimlerde Zac Posen, Alexander McQueen, Louis Vuitton ve birçok ünlü tasarımcının kreasyonlarıyla objektiflere poz verdi.