Twitter'da ne dediler?
12.01.2013 17:10

Sinema, müzik ve televizyon dünyasının ünlü isimleri, bu hafta da tweetleri ile çeşitli konulara ilişkin görüşlerini paylaştı.

 
Gündemdeki konulardan özel yaşantılarına kadar tanınmış isimlerin tweetleri şöyle:

 

 

Tv'ler sinema gibi er meydanı değil. Kanallar arsında rating almak için her yol deneniyor. Kurnazca yapılan hamleler sonucu değiştirmiyor.

 

 

ruyamda bile rojbaş demeye başladım. kürt asimilasyonuna hayır!

 

 

Bahcesehir universitesi ogrencileri ormandayiz muzik soleni;)

 

 

1876'da bugün Jack London doğdu: yazar/gazeteci/aktivist. Vahşetin Çagrısı'nı okuyup da unutan var mı?

 

 

Hizmetinize kayıt olan birine yolladığınız epostanın yazılacak cevabı kabul ediyor olması gerekir. Basit bir 'hoşgeldin' tavrıdır bu.

 

 

Faturalı hattınızdan 3430'a boş mesaj atarak Türkiye Omurilik Felçlilerine, 3406'ya boş mesaj atarak LÖSEV'e katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

D&R listesine göre 2012 en çok satan yirmi albümün içinde hem Joker,hem Vaveyla'nın olması çok mutlu etti beni.Desteğiniz için teşekkürler:)

 

 

Kelebeğin Rüyası...Bir düş kurdular, bitmesin diye uyanmadılar.

 

 

yakında "The Following" diye bi dizi başlıyokiii.enfes.Konusu:300 den fazla seri katil birbiriyle irtibat kurup örgütleşirse ne olur..peeh.

 

 

Sanki önemli bişey yapmışım gibi gurur ve mutlulukla poz verdiğime bakma, yaptığım sadece trenin içinde mal gibi durmak.

 

 

Akılın akıldan üstün olduğunu bilecek kadar açık, dayatmayı kabullenmeyecek kadar sabit fikirliyim...

 

 

Öcalan'a TV izleme izni verilmesi kadar doğru ve normal birşey olamaz. Görüşme yaptığınız insan kulaktan dolma bilgilerle karar veremez.