Şeref Meselesi
17.12.2015 03:53

 

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları “Şeref Meselesi” dizisi 23 Kasım Pazar günü, saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.               

Merakla beklenen dizinin çekimleri büyük özenle ve hummalı bir şekilde devam ederken, başrol oyuncuları da rolleri gereği, at binmeden, zeybek oynamaya kadar birçok alanda dersler aldılar.

Kerem Bürsin dizi için imajını yeniledi

Kerem Bürsin, dizide canlandırdığı Yiğit Kılıç karakteri için imajını değiştirdi. Yeni dizisinde yeni imajıyla hayranlarının karşısına çıkacak olan yakışıklı oyuncu, ilk olarak saç ve sakalını uzattı. Bürsin, canlandırdığı Yiğit karakterinin kilosuna düşebilmek için, protein ile özel sıvı diyeti yaptı. Ayrıca kafes dövüşü, boks ve koşu da yaparak tam 7 kilo verdi. 

 

Bürsin, Teksas’ta at binme dersleri aldı

Dizideki rolüne büyük bir titizlikle hazırlanan genç oyuncu, senaryoda yer alan at binme sahneleri için, yaz tatilinde gittiği Teksas’ta eğitmen eşliğinde at binerek rolüne hazırlandı.