Sherlock, süper kahraman olarak geliyor
08.01.2016 00:52

 

 

Marvel'ın süper kahramanı Dr. Strange, ''Sherlock'' dizisiyle izleyiciyi fetheden İngiliz aktör Benedict Cumberbacth tarafından beyazperdede canlanıyor.

 

Cumberbatch'in ilk kez süper kahraman kostümüyle arz-ı endam ettiği Dr. Strange filmine ilişkin fotoğrafı, Entertainment Weekly'ye kapak oldu. İzleyiciyle 4 Kasım 2016 tarihinde buluşacak olan film, Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange’in öyküsünü ilk kez beyazperdeye taşıyor.

 

Film, başarılı cerrah Stephen Strange’in süper kahraman olarak yaşadığı ilginç dönüşümü konu alıyor. Yönetmenliğini korku sinemasının usta ismi Scott Derrickson’ın üstlendiği filmin diğer oyuncuları Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, Scott Adkins ve Amy Landecker.
 
 
 
 
                                                   
                                                                      

 

 

Entertainment Weekly'nin ''Dr. Strange'' temalı sayısındaki röportajda Cumberbatch, süper kahraman rolünde kamera karşısına geçmekte zorlandığını itiraf etti. Cumberbatch, ''Aslında bu pozları atmak, bu konuşmalar, yaptığımız herşey konusunda ben biraz utangaç hissettim. Ama sonuçta her şey harika oldu. Bu yaşamam gereken bir deneyimdi'' dedi.

 

      dr-strange-benedict-cumberbatch