Kaptan Amerika'nın fragmanı tıklanma rekoru kırdı
13.03.2016 13:58

 
''Kaptan Amerika:Kahramanların Savaşı-Captain America: Civil War'' filminin fragmanı internette tıklanma rekoru kırdı.
 
Disney yetkilileri, gösterime 6 Mayıs 2016 tarihinde girecek olan ''Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı-Captain America- Civil War'' filmine ait fragmanın 24 saat içinde 95 milyon kişi tarafından izlendiğini bildirdi.
 
 
Youtube üzerinden sadece Amerika izleyicisi 22 milyon, Marvel'a ait İngiliz Youtube hesabı üzerinden 1 milyon 900 bin kişi fragmanı tıklarken, 25 yabancı dildeki versiyonlar da milyonlarca tıklanma aldı. 
 
 
Yine Marvel'ın Facebook sayfasında 17 milyon 100 bin kişi fragmanı seyretti. Marvel yetkilileri, Twitter videolarında Facebook gibi izlenme sayısının belirlenemediğini hatırlatarak, buna karşın fragmanın sadece 24 saatte 16 bin retweet almasının önemli bir gösterge olduğunu, sayının katlanarak arttığını belirtti.
 
 
Fragmanda Tom Holland tarafından canlandırılan Örümcek Adam'ın da ilk kez görünmesinin bu başarıda büyük etkisi var. Marvel'ın en yüksek tıklanma sayısına ''Avengers: Age of Ultron'' filmi erişmişti. Bu filmin fragmanı, Ekim 2014'te 34 milyon 300 bin tıklanma almıştı. 
 
 
Chris Evans'ın dördüncü kez Kaptan Amerika rolünde izleyici karşısına çıkacağı filmin yönetmeni Anthony ve Joe Russo. Filmde diğer kahramanlar da şöyle: Demir Adam (Robert Downey JR), Örümcek Adam (Tom Holland), Kara Dul (Scarlett Johansson), Kış Askeri (Sebastian Stan), Ant Man (Paul Rudd) Hawkeye (Jeremy Renner), The Falcon (Anthony Mackie) ve Vision (Paul Bettany).
 

İşte, senaryosunu Christopher Markus ve Stephen McFeely'nin kaleme aldığı filmin tıklanma rekoru kıran fragmanı: