Jon Snow, gerçek aşkıyla ortaya çıktı
05.04.2016 15:59

 

 

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran ünlü İngiliz aktör Kit Harington, gerçek aşkıyla ortaya çıktı. Ünlü HBO dizisinde ölüp ölmediği tartışılan Harington, ilk kez bir ödül törenine sevgilisiyle katıldı.

 

People'ın haberine göre, 2012 yılından bu yana sevgili oldukları söylentileri bulunan, ancak bir türlü kendileri tarafından açıklanmayan çift nihayet dedikodulara son verdi. Game of Thrones dizisinde de sevgili olan Jon Snow ve Ygritte gibi gerçek hayatta da Kit Harington ve Rose Leslie büyük aşk yaşıyor.

 

Londra'da düzenlenen Olivier Ödülleri gecesine beraber katılan Kit Harington ve Rose Leslie, ödül gecesinde neşeli görünürken kırmızı halıda da birbirini öptü.

 

Çiftin yakın arkadaşı, Game of Thrones dizisinin Daenerys Targaryen karakteri Emilia Clarke da haberi doğruladı. Clarke, ''Biliyorsunuz biz dizimizde aşıkların olmasını severiz. Her ikisi de benim en iyi arkadaşlarım. Bu çok güzel'' dedi. Clarke, ayrıca, ''Zaten Jon Snow ile öpüşürken yakalanmaktan çok daha kötü şeyler var'' diye espri yaptı.

 

Jon Snow'un dizideki ilk ve tek aşkı olan Ygritte, 4. sezonun sonunda yabanilerin Kara Kale baskını sırasında Ollie tarafından öldürülmüştü. Jon Snow da 5. sezonun sonunda aynı çocuğun aralarında bulunduğu Kara Kale'deki ''kardeşler'' tarafından bıçaklandı. Snow'un ölüp ölmediği yeni başlayacak olan 6. sezonun en çok merak edilen gelişmeleri arasında yer alıyor. Game of Thrones'un yeni sezonu 24 Nisan 2016 tarihinde başlayacak.

 

İşte Kit Harington ve Rose Leslie'nin Olivier Ödül törenindeki fotoğrafları: