Angelina Jolie-Brad Pitt aslında neden boşanıyor?
20.09.2016 22:15

Defalarca ''Hollywood'un en güçlü çifti'' seçilen ve 12 yıldır bir arada olan Angelina Jolie ile Brad Pitt boşanma kararı aldı.

 

Boşanma davasını Angelina Jolie açarken, dava dilekçesinde, ayrılığına gerekçe olarak, ''önüne geçilemez farklılıkları'' gerekçe gösterdi. Brad Pitt ise işlerin bu noktaya gelmesinden üzgün olduğunu belirterek, bundan sonra da çocukları için her şeyi yapacağını söyledi.

 

Buna karşılık, çiftin boşanmasına sebep olan kişinin Brad Pitt ile Allied filminde birlikte rol alan güzel oyuncu Marion Cotillard olduğunu konusunda çok güçlü ipuçları yer alıyor. Amerikan magazin basını, boşanmanın duyulmasının ardından bir süredir gündeme gelen aşk iddialarını daha güçlü olarak manşetlerine taşıdı.

 

Page Six, Angelina Jolie'nin bir süredir şüphelendiği eşinin, Cotillard ile ilişkisini ortaya çıkarmak için dedektif tuttuğunu ve onu film setinin yanı sıra dışarıda da izlettiğini yazdı. Bu konuyla ilgili olarak bir kaynak da, ''Evet Angelina'nın dedektif tuttuğu doğru. Ama sonuçta da şüpheleri doğru çıktı. Bunun üzerine de onun ipini çekti'' dedi. Aynı kaynak, Angelia Jolie'nin Mr and Mrs. Smith filminin setinde tanıştığı sırada Jennifer Aniston ile evli olan eşinin aynı sadakatsizliği kendisine de göstereceği konusunda her zaman kuşkularının olduğunu dile getirdi. Söz konusu kaynak, ''Angelina aslında, Marion, Brad'in rol arkadaşı olduğundan bu yana onun eşini baştan çıkardığını, Pitt'in eski karısına yaptığı gibi onu da bırakacağını düşünüyordu'' dedi. 

 

Marion Cotillard'ın basın sözcüsü ise E! News kanalına dedikoduların kesinlikle gerçeği yansıtmadığı yönünde açıklamada bulundu. 

 

Brad Pitt, Mr and Mrs. Smith filminin setinde yakınlaştığı Angelina Jolie ile ilişkisini de uzun zaman reddetmiş, sonunda durum açıklığa kavuşunca Jennifer Aniston boşanma davası açmıştı. Jennifer Aniston, geçen yıl içerisinde Justin Theroux ile evlenmişti. Ünlü yıldız, uğradığı ihanet nedeniyle uzun bir dönem boyunca psikolojik tedavi görmüştü.