<

Güneşi Beklerken: Kerem kıskançlık krizinde

08.09.2013 22:23

 

Kanal D ekranlarının sevilen gençlik dizisi Güneş Beklerken'in yeni bölümünde Kerem, Zeynep ve Barış'ın flört etmeye başlamasıyla kıskançlık krizlerine giriyor. 

 

Dizinin 11. bölüm fragmanında geçen hafta önce öptüğü, sonra ilan-ı aşk ilan etmeye hazırlandığı Zeynep'i Barış'a kaptıran Kerem'in çok canı yanıyor. Yeni bölümde olaylar şöyle gelişiyor:

 

Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar. Demet de Jale’ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan’ın sık sık bir arada olmalarına neden olur.

 

Kerem ise Zeynep'in babası olduğu düşünülen Tayfun’un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider. Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun’u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister.

 

Okuldaki öğrencilerden Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır. Zeynep’e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili, Kerem’in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış’ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez. 

 

Güncel Galeriler