<

6 saniyelik video ile gelen şöhret!

17.12.2015 03:16

 

 

Teknolojinin nimetleri her geçen gün artarken, 6 saniyelik videolar dizisi Vine merakı da özellikle Z kuşağı dediğimiz, 90'lı yıllarda doğan gençlerde aldı yürüdü. Her anlarını Vine'da 6-7 saniyelik videolarla paylaşan bu hem ''kendi kendinin yönetmeni'' hem de oyuncusu olan gençler aslında zoru başarıyor. Çünkü o kadar kısa zamanda mesajı almak da vermek de zor.

 

Sina Özer ise Vine ile şöhreti yakalaşan bir genç. Reklamcılık 1. sınıf öğrencisi Sina, yakın arkadaşı ve usta tiyatrocu Nejat Uygur'un torunu, Behzat Uygur'un da oğlu olan ''II. Nejat Uygur'' ile çektiği videolar ile tanındı. Yavaş yavaş yayılan şöhreti tadan Sina, şu anda 182 bin 400 takipçiye sahip ve bu sayı giderek artıyor. Bu şöhret ona ekranların kapılarını da açtı. Önce reklam filminde, şimdi de TRT-1 ekranlarında her pazar yayınlanan Gurbette Aşk dizisinde Mehmet rolünde izleyici karşısına çıktı.

 

Reklamcı, oyuncu, hatta ticaret alanında söz sahibi olmak isteyen Sina, bana sorarsanız bunların hepsini yapabilecek kabiliyette. Zeka pırıltılarını gözüne bakarak anlayabileceğiniz esprili genç oyuncu, erken gelen şöhreti de bu yaşında birçok oyuncudan daha fazla hazmetmiş görünüyor. Sina Özer ile Gurbette Aşk dizisinin setinde söyleştik. 

 
Set fotoğrafları: TOLGA ADANALI
Güncel Galeriler